Iglusauna – sauna zewnętrzna dopasowana do Twoich potrzeb

Strona główna/Sauna/Iglusauna – sauna zewnętrzna dopasowana do Twoich potrzeb

Iglusauna – sauna zewnętrzna dopasowana do Twoich potrzeb

Jeżeli lubisz przebywać w saunach i korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, jakie oferują, ten wpis powinien Cię zainteresować. Pomyśl – czy jest coś lepszego niż sauna zewnętrzna, znajdująca się na Twojej posesji? Pięknie wykończona, z pełnym wyposażeniem wewnątrz? Jeśli masz taki obrazek przed oczami, to musisz wiedzieć, czym jest Iglusauna – sauna zewnętrzna dopasowana do Twoich potrzeb.

Czym jest Iglusauna – sauna zewnętrzna?

Jest to sauna zewnętrzna, której konstrukcja obudowy przypomina nam dobrze znane igloo. Wyróżnia się tym, że w Iglusaunie w specjalny sposób zaprojektowano system obiegu pary.

Dlaczego właśnie Iglusauna?

Iglusauna dzieli się na trzy typy: pojedynczą, podwójną oraz potrójną. Sauna pojedyncza ma 2,3 m szerokości i wysokości. Mogą się w niej znajdować cztery osoby. Sauna podwójna może z kolei pomieścić sześć osób, dodatkowo ma ponad dwa razy większą powierzchnię podłogi w porównaniu do pojedynczej. Wyróżniamy także saunę potrójną – ma ona dodatkową przestrzeń do mycia.

Każda sauna zewnętrzna może być dopasowana do Twoich wymogów. Wyróżnia się cztery rodzaje wykończenia – leszczyna, heban, kasztanowiec, a także naturalne drewno. Każdy z tych rodzajów charakteryzuje się odpowiednimi właściwościami oraz oczywiście niepowtarzalnym kolorem.

Sauna zewnętrzna – fantastyczny typ sauny

Warto również wspomnieć o tym, że spersonalizować możesz także wnętrze sauny. Do wyboru masz naturalne drewno oraz przydymioną czerń. Wszystko to sprawia, że zarówno wnętrze, jak i zewnętrzną powierzchnię sauny możesz idealnie dopasować do wszystkich pozostałych obiektów, jakie posiadasz na swojej posesji.

Marzy Ci się ogrzewacz elektryczny, czy też wolisz tradycyjny? Masz wybór – możesz postawić zarówno na pierwszy, jak i drugi typ ogrzewacza. Każda sauna dodatkowo jest wyposażona w oświetlenie LED, które nadaje odpowiedni nastrój.

Jeśli podoba Ci się Iglusauna, skontaktuj się z nami. Dopasujemy saunę zewnętrzną dobraną idealnie do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami, dobierzemy saunę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Kliknij tu i skontaktuj się z nami
Kliknij tu i skontaktuj się z nami
Iglusauna – sauna zewnętrzna dopasowana do Twoich potrzeb
5 (100%) 3 w sumie
2017-04-05T10:44:25+00:00 31 marca 2017|Sauna|

Kominki promocje

Zamknij